Inspirace

KategorieFilter
 
 
 
 
 

Inspirace

Pondělí, 09 září 2019

I vy ze skříně vytahujete nejčastěji trička či kalhoty, které se vám dobře kombinují do pěkných outfitů? Podobně je to i se šperky. Proto je užitečné mít doma ve šperkovnici více kousků, co se hodí skoro ke všemu, a přece vypadají výjimečně. Chcete vědět, které to jsou?

 
Úterý, 23 července 2019

Rozhlédněte se po ulici. Nenajdete dvě stejné ženy. Každá je něčím specifická, jedinečná. Jedna kráčí v drahém kostýmu, vlasy svázané do přísného drdolu a u ucha telefon. Druhá má krásnou květovanou sukni, dlouhé vlnité vlasy a zasněný pohled. Kolem třetí se motá hejno malých dětí.

 
Úterý, 11 června 2019

V dnešní uspěchané době se většina žen líčí ráno v koupelně při bídném osvětlení, v práci, či dokonce v autě. Možná bychom se však měli inspirovat minulými staletími a najít si vždy čas, abychom se postarali o svou pleť a v klidu se nalíčila. K tomu účelu sloužily a stále slouží toaletní stolky.

 

 
Pátek, 18 ledna 2019

V dobách dávno minulých byly kosmetické štětce jen pro profesionální vizážistky. V současné době jich má každá z nás na kosmetickém stolku hned několik. Jakou mají kosmetické štětce životnost? Jak se o ně správně starat?

 
Čtvrtek, 17 ledna 2019

Romantická, útulná a elegantní. Toužíte po ložnici ve vintage stylu? Při zařizování postupujte opatrně. Vintage styl má svá pravidla a zásady, které je třeba dodržet. Poradíme vám, které to jsou.

 
Čtvrtek, 17 ledna 2019

Každé ženě sluší být královnou. Mít možnost dopřát si čas pro sebe, rozmazlovat se a užívat si luxus. Tak, jako kdysi, když dámám patřila ta výsada být krásné a jedinečné

 
 
 
Reklamné okno
 
 
Pod vaši krásu se podepíšeme

Navštivte náš blog a inspirujte se novinkami ze světa stylu, krásy a půvabu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze