Inspirace

KategorieFilter
 
 
 
 
 

Inspirace

Středa, 15 dubna 2020
Toužíte mít vlastní

Všichni bychom chtěli v bytě alespoň jedno místo, které by bylo pouze naše. Vždyť i kdysi měli královny v komnatách úžasný prostor na zkrášlování a rozmazlování sebe. Vy si ale hned nemusíte kupovat hrad ani vymýšlet stroj do minulosti, abyste něco podobného dosáhli. Dokonalý koutek si umíte udělat i u vás doma.

 
Pátek, 21 února 2020
Zařizujete domácnost? Poradíme vám, jaké barvy vybrat

Barvy prostředí mají na nás velký vliv. Právě proto je jejich výběr pro celkový pocit v domácnosti velmi důležitý. Je třeba znát, jakým způsobem na nás jednotlivé barvy působí. Pouze díky tomu si můžeme vytvořit domov, který nás bude dennodenně podporovat a nabíjet pozitivní energií.

 
Středa, 22 ledna 2020
Proč by si  každá žena měla pořídit šperkovnici?

Šperků a bižuterie my ženy nikdy nemáme dost, avšak často se o ně nestaráme tak, jako by si zasloužili. Pro ochranu šperků je nejdůležitější skladování. Mnohé z nás mají šperky jen tak pohozené v zásuvce, v koupelně v krabičce či na toaletním stolku. Pak se však nemůžeme divit, že naše šperky mají krátkou životnost, rychle se poškodí či změní barvu a celkově už nejsou takové jako když jsme si je zakoupili.

 
Úterý, 22 října 2019
Romantika z Francie. Zařiďte si byt ve stylu Provence

Okouzlující bydlení, jak z francouzského venkova, je snem mnoha lidí. Provensálsku styl je stále velmi oblíbeným a dechberoucím, ačkoli jeho původ sahá do druhé poloviny 18 století. Mnozí z nás se rádi zatoulají do světa levandulí, do nádherného světlého prostoru plného přírodních materiálů a krémových barev. Do útulna a jemnosti.

 
Pondělí, 09 září 2019
Must-have

I vy ze skříně vytahujete nejčastěji trička či kalhoty, které se vám dobře kombinují do pěkných outfitů? Podobně je to i se šperky. Proto je užitečné mít doma ve šperkovnici více kousků, co se hodí skoro ke všemu, a přece vypadají výjimečně. Chcete vědět, které to jsou?

 
Úterý, 23 července 2019
Vyberte si toaletní stolek podle své osobnosti

Rozhlédněte se po ulici. Nenajdete dvě stejné ženy. Každá je něčím specifická, jedinečná. Jedna kráčí v drahém kostýmu, vlasy svázané do přísného drdolu a u ucha telefon. Druhá má krásnou květovanou sukni, dlouhé vlnité vlasy a zasněný pohled. Kolem třetí se motá hejno malých dětí.

 
Úterý, 11 června 2019
Toaletní stolky od starověku po současnost

V dnešní uspěchané době se většina žen líčí ráno v koupelně při bídném osvětlení, v práci, či dokonce v autě. Možná bychom se však měli inspirovat minulými staletími a najít si vždy čas, abychom se postarali o svou pleť a v klidu se nalíčila. K tomu účelu sloužily a stále slouží toaletní stolky.

 

 
Pátek, 18 ledna 2019
Víte, jak správně vyčistit kosmetické štětce? Poradíme vám

V dobách dávno minulých byly kosmetické štětce jen pro profesionální vizážistky. V současné době jich má každá z nás na kosmetickém stolku hned několik. Jakou mají kosmetické štětce životnost? Jak se o ně správně starat?

 
Čtvrtek, 17 ledna 2019
6 tipů na romantickou vintage ložnici

Romantická, útulná a elegantní. Toužíte po ložnici ve vintage stylu? Při zařizování postupujte opatrně. Vintage styl má svá pravidla a zásady, které je třeba dodržet. Poradíme vám, které to jsou.

 
Čtvrtek, 17 ledna 2019
Těší nás, jsme THERESE

Každé ženě sluší být královnou. Mít možnost dopřát si čas pro sebe, rozmazlovat se a užívat si luxus. Tak, jako kdysi, když dámám patřila ta výsada být krásné a jedinečné

 
 
 
Pod vaši krásu se podepíšeme

Navštivte náš blog a inspirujte se novinkami ze světa stylu, krásy a půvabu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze
Potřebujete poradit?Potřebujete poradit?