Vyberte si toaletní stolek podle své osobnosti

KategorieFilter
 
 
 
 
 

Vyberte si toaletní stolek podle své osobnosti

Úterý, 23 července 2019
Vyberte si toaletní stolek podle své osobnosti

Rozhlédněte se po ulici. Nenajdete dvě stejné ženy. Každá je něčím specifická, jedinečná. Jedna kráčí v drahém kostýmu, vlasy svázané do přísného drdolu a u ucha telefon. Druhá má krásnou květovanou sukni, dlouhé vlnité vlasy a zasněný pohled. Kolem třetí se motá hejno malých dětí.

Můžete kráčet celé dny a nepřestanete se divit nad jedinečností žen. Možná to je jeden z důvodů, proč se muži celý život ohlížejí za krásnými ženami. ☺ A ačkoli můžeme o každé ženě říkat, že je neustále jiná, přece jen má určité vlastnosti nebo spíše cítění, které ji táhne. Které ji definuje.

Tímto cítěním se může řídit i při výběru toaletního stolku. Aby díky jednoduchým kritériím získala kus nábytku, který bude přesně splňovat její požadavky a který bude milovat.

 

Romantická žena

Miluje provensálsku styl, měkký nábytek v bílé barvě, krásné šaty a věří v nekonečnou lásku. Když kráčí, tak na sebe dokáže strhnout pohled všech kolem. Dokáže vyrazit dech, a přece stále zůstává rozkošnou princeznou.

Romantická žena, to je něžnost, květiny, měkkost a příběh, který musí být všude kolem ní. Do její ložnice dokonale zapadne Toaletní stolek Madame de Pompadour s rozkošným zrcadlem ve tvaru srdce či pohádkový Toaletní stolek Marie Antoinette, zda Toaletní stolek Rachel Blanche.

 

Moderná žena

Žije dneškem a vintage nábytek je zcela mimo její styl. Má ráda moderní technologie a výdobytky 21. století. Je si vědoma své síly a schopnosti. Ocení minimalismus a čisté linie. Sezení za toaletním stolkem buď otevírá nebo uzavírá její úspěšné pracovní dny.

Nepotřebuje kopec poliček a prostoru, protože její kosmetiky a bižuterie není mnoho, ale je velmi kvalitní. Vyhovuje jí toaletní stolek Eleanor Aquitaine nebo toaletní stolek Diana de Poitiers. Do jemného a moderního interiéru dokonale zapadne i Toaletní stolek Valentine de Sainte.

 

Starostlivá žena

Všichni se na ni obracejí s prosbou o pomoc, domov má stále plný dětí a otevřenou náruč pro každého, kdo ji potřebuje. Je laskavá a krásná, dobro z ní přímo září a drží se všude kolem ní. Dbá o jemnost, laskavost a citlivost. A to se promítá i do stylu líčení.

Má ráda kolem sebe stabilní zázemí a také proto vybírá robustnější toaletní stolky v barokním stylu, jako například Toaletní stolek Louise de Boyer či Toaletní stolek Louise de Prie. Nebo vsadí na romantickou klasiku v nevšedních barvách (Toaletní stolek Charlotte "Grey" Savoy) nebo provedeních (Toaletní stolek Josephine "Black" Baker).

 

Praktická žena

Má ráda jednoduchost a přesnost. V interiéru jejího domova převládá bílá nebo černá. Praktická žena dívá spíše na využitelnost a účel, až potom na vzhled. Neohromíte ji vyšperkovaným designem, ale detaily, které spějí k praktičnosti, stabilitě a dlouhé životnosti nábytku.

Zaujme ji Toaletní stolek Isabelle Aragon či Toaletní stolek Valentine de Sainte. Pokud v jejím domě či bytě převládá černá barva, oblíbí si Toaletní stolek Zoé Talon.

 

Magicky ženská

Ona je prostě krásná. Ona je ženskost, magičnost a dokonalost. Ona přesně ví, jak se líčit, jak být ženou, jak být dokonalou. Žena, která je magicky krásná. Miluje módu, šperky a bez pořádné přípravy nejde ani před vchod převzít od pošťáka balíček. Rada se hraje. Zkouší. Experimentuje. Ale díky citu a talentu je výsledek vždy dokonalý.

Magická žena si tvoří poctivý základ, království, v němž dokáže popustit uzdu fantazii a udělat ze sebe neodolatelnou. V její ložnici nesmí chybět robustní Toaletní stolek Albinia Fontana či okouzlující Toaletní stolek Agnés Sorel. Ta nejodvážnější si do interiéru pustí i černou barvu, aby zdůraznila, který kus nábytku je opravdu důležitý, a tak se dominantou je ložnice stává Toaletní stolek Rachel Ruysch.

 

Nehledejte to, kým byste chtěli být. Dívejte se na to, kým už jste. Jste dokonalá žena. Bez ohledu na to, zda ve vás vítězí praktičnost, romantičnost, modernost nebo magičnost. Vytáhněte do výšin své silné stránky a zazařte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze
Potřebujete poradit?Potřebujete poradit?