Must-have "šperky, které nesmí chybět ve vaší šperkovnici

KategorieFilter
 
 
 
 
 

Must-have "šperky, které nesmí chybět ve vaší šperkovnici

Pondělí, 09 září 2019
Must-have

I vy ze skříně vytahujete nejčastěji trička či kalhoty, které se vám dobře kombinují do pěkných outfitů? Podobně je to i se šperky. Proto je užitečné mít doma ve šperkovnici více kousků, co se hodí skoro ke všemu, a přece vypadají výjimečně. Chcete vědět, které to jsou?

Perlové šperky

Perly jsou symbolem noblesy. Jsou to nadčasové šperky, které se hodí i na běžné nošení, ale patří hlavně k elegantnímu oblečení. Jednoduchý perlový náhrdelník se nejlépe hodí k večerním šatům.

Pokud je delší, můžete ho omotat kolem krku i dvakrát a vytvořit tak elegantní doplněk k halence či košili. Jednoduchý prstýnek s perlou můžete na prst napíchat každý den a jemné náušničky vyzvednou váš ženský outfit.

Napichovací náušnice

Jsou jednoduché, a přesto vypadají skvěle. Zkombinujete jejich velmi snadno s jakýmkoliv oblečením, což je řadí mezi nejpoužívanější doplněk. Hodí se do práce, na romantickou večeři i na sobotní nákup.

Koktejlový prsten

Každá žena by měla mít alespoň jeden výrazný prsten, který vyzdvihne elegantní či večerní outfit a nebude pouhým doplňkem. Vybírejte si šperky s drahokamem různých barev či velké perly. Nemusíte se bát ani masivních prstenů, které budou poutat pozornost.

Řetízek s přívěskem

Jemná, tenoučká řetízek s decentním přívěskem, který má svůj příběh nebo symbol. Je jedním z mála šperků, který je považován za každodenní součást outfitu. Abyste však tento, na první pohled obyčejný šperk trochu oživili, nebojte se hrát s délkou řetízku a přizpůsobovat ji výstřihu trička či halenky, kterou v ten den nosíte.

Kolekce šperků

Prsten, náramek, náušnice a náhrdelník. Dopřejte si alespoň jednu sadu šperků stejného stylu. Využijete ho, když jemné oblečení potřebujete zvýraznit větším množstvím doplňků. Klidně sáhněte po jemných, jednoduchých kouscích, které sladíte opravdu k čemukoli.

Masivní náhrdelník

Hodí se k jednobarevným košilím a halenkám či jednoduchým pouzdrové nebo koktejlovým šatům. Klidně sáhněte po vícebarevném kousku s veselými motivy, který se bude snadno kombinovat s věcmi ve vašem šatníku.

Velké náušnice

Jsou dny, kdy se vám nebude chtít nosit mnoho šperků. Bude stačit jeden výrazný, který doplní váš jednobarevný outfit. A pamatujte, v tomto případě platí, že čím výraznější šperk, tím lépe.

Hodinky

Hodinky jsou každodenním základem a díky opravdu široké nabídce si je z čeho vybrat. Ve šperkovnici byste měli mít minimálně jedny. S tenkým náramkem například ze světlé kůže, které se hodí na běžné nošení. Nebojte se investovat do kvalitních značek, které budou součástí vaší kolekce dlouhá léta.

Vše na svém místě

Vaše šperkovnice vás může těšit vždy, když ji otevřete. Hlavně, pokud na vás nebude dívat kopec doplňků a bižuterie, kterou jste na sobě měli možná jednou. Nebudete se muset prokousávat a rozmotávat náhrdelníky. Vše bude čekat pěkně vedle sebe, s dostatkem prostoru.

Na co myslet při koupi dalších doplňků?

Dbejte na to, aby byl šperk:

jednoduchý – aby se dal snadno kombinovat,

kvalitní – soustřeďte se na šperky, které vám vydrží několik let a vyvarujte se nákupu levné bižuterie,

minimalistický – méně je více.


V případě, že si šperky zvolíte vhodně, ráno před zrcadlem budete trávit opravdu jen pár minut. Budou se snadno kombinovat, vy v nich budete mít přehled, takže si snadno vyberete ty správné doplňky na jakoukoliv událost. Nestane se také, že by vám šperk na nějakou příležitost chyběl. Zvládnete práci, firemní večírky, svatby i domácí pohodu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze
Potřebujete poradit?Potřebujete poradit?