Těší nás, jsme THERESE

KategorieFilter
 
 
 
 
 

Těší nás, jsme THERESE

Čtvrtek, 17 ledna 2019

Každé ženě sluší být královnou. Mít možnost dopřát si čas pro sebe, rozmazlovat se a užívat si luxus. Tak, jako kdysi, když dámám patřila ta výsada být krásné a jedinečné

Chceme tuto tradici obnovit a starat se o ni. I přesto, že žijeme v době, která na ženy klade mnohem větší nároky. Musí být skvělými matkami, partnerkami, excelovat v práci, starat se o domácnost, a vedle toho být stále upravené, usměvavé a šťastné.

 

Každá žena si zaslouží být královna

Je nám ale jasné, že pokud chceme spatřit krásu zvenčí, musíme ji pohladit zevnitř. A právě proto vzniklo Therese. Naším posláním je přinášet ženám královské zážitky bez ohledu na to, kým jsou, co dělají a v jaké zemi žijí.

Therese na slovenském trhu působí od začátku roku 2016. Cítili jsme však, že naše poslání nemohou limitovat žádné hranice. Proto jsme už o čtyři měsíce později šířily krásu do Česka a v říjnu 2016 zaplavily i Maďarsko.

V únoru 2017 jsme naše působení rozšířili na další trh, do Rumunska. Zasáhnout čtyři země v průběhu přibližně jednoho roku však chtělo hodně energie. Několik dalších měsíců jsme tedy věnovali jejich konsolidaci. Nemělo smysl budovat další trhy, dokud nejsme stoprocentní tam, kde už působíme.

Vše chtělo svůj čas a my jsme tento přirozený vývoj respektovali. Díky tomu jsme do roku 2018 vpluly plní síly a s odvážnými sny, dopřát luxusní péči i ženám ve Slovinsku, Chorvatsku a Polsku.

 

Rozšiřování produktové řady

Therese se původně věnovalo výhradně prodeji toaletních stolků. Mezi naše první modely patřila Marie Therese, Madame Clotilde a Marie Antoinette. Naši nabídku jsme se však snažili neustále rozšiřovat. Přidávali jsme nové barvy. Kromě tradiční bílé u nás najdete černou, růžovou, hnědou i zlatou. Jednoduše jemné, elegantní barvy.

V roce 2017 jsme začali hledat další cesty, jak podporovat ženskou krásu. Do nabídky našeho sortimentu přibyly šperkovnice a zrcadla. Po změně značky na aktuální název Therese jsme zařadili i parfémy.

Stále však nejsme ve finále. Ženská krása je něco tak nádherně inspirativní, že neustále přicházíme s novými a novými nápady, jak naši nabídku rozšiřovat a vylepšovat. Plánujeme proto přidat šperky, noční stolky a další drobný nábytek v podobném provensálském stylu. Chceme ženám nabízet co nejvíce možností, co nejvíce krásy, co nejintenzivnější pocit luxusu.

Původ názvu Therese

Název Therese vznikl jednoduchým odvozením od našeho nejoblíbenějšího produktu - stolku Marie Therese. Krátký, výstižný, snadno zapamatovatelný název, který symbolizuje ženskou sílu.

Jsme rádi, že název tohoto produktu připomíná jednu z nejúžasnějších žen historie, že toto propojení mezi názvem a tím, co je pro nás důležité (podporovat úžasné ženy v péči o jejich krásu a pohodlí), se jemně spojuje v tak historicky silné a výjimečné ženě. V postavě Marie Terezie.

Mateřství, jedinečnost, síla, krása, výjimečná ženskost, moc, intuice, revolučnost, odvaha a obdivuhodnost.

Vlastnosti, která má v sobě každá žena. Každá jedna. Jen je lze v sobě musí správně rozvinout. Pochopit, že je dokonale krásná a jedinečná.

Chceme, aby se každá jedna jemná osůbka večer posadila před toaletní stolek, usmála se na sebe v zrcadle, odložila do šperkovnice nejen všechny šperky, ale i všechen smutek a obavy. Aby jemně sáhla na úžasný parfém, který ji přesně zosobňuje a krátkými decentními pohyby rozvoněla vše kolem sebe. Aby z flakónku nevycházela pouze jemná květinová vůně. Aby to byla žena sama. Taková, jaká opravdu je.

 
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze