Dolce & Gabbana Light Blue 100 ml

1 399 Kč

Skladem

  • toaletní voda pro ženy v objemu 100 ml

Složení:

Hlava

zvonek, sicilský citron, zelené jablko Granny Smith

Srdce

bambus, jasmín, růže

Základ

cedr, jantar, pižmo

Druh vůně

květinová, ovocná

Dolce and Gabana Light Blue je oblíbenou letní vůní. Hlavní složkou je svěží sicilský citron. Už první přivonění vás okamžitě přemístí na horké sicilské pláže plné mořského vánku a horkého písku. Vůni doplňují jablka, zvonky, jasmín, bambus a bílá růže. Příjemná a nevtíravá vůně, kterou budete milovat.

Vůně byla uvedena na trh v roce 2001.

Ovocně květinová vůně Dolce and Gabana Light Blue se hodí pro ženy všech věkových kategorií. Pro nespoutané ženy, které se nebojí výzev.

Přímočará, svěží vůně, která vám bude neustále připomínat léto, svobodu a všudypřítomnou svěžest. Nechte se pohltit svou energií a jedinečností.

DOPRAVA A POŠTOVNÉ:

  • Kurýrem - Při objednávce v hodnotě 2500 Kč a více, je doprava kurýrem zdarma. Při objednávce v hodnotě 2499 Kč a méně je cena dopravy kurýrem 119 Kč.

PLATBA

  • Dobírka - Nejčastější a nejoblíbenější způsob platby našich zákazníků. Za objednávku zaplatíte v hotovosti nebo platební kartou kurýrovi při jejím přebírání.
  • Bankovní převod - Po přijetí Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Za zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet a po přijetí platby zboží expedujeme v co nejkratším možném termínu.
  • Platební karta - Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na bezpečnou platební bránu Trustpay, kde vyplníte požadované údaje. Po úspěšné autorizaci platby zboží expedujeme v co nejkratším možném termínu.